[CNW:Counter] návštěvníků
Divize : 13.kolo 30. - 31.10.

D I V I Z E

VÍTĚZNÉ TAŽENÍ KLATOVANŮ POKRAČUJE

V sobotu dopoledne zajížděly Klatovy k derby na Viktoru Plzeň. Tady si s velmi mladou ligovou rezervou poradily a velmi zodpovědným výkonem prodloužily sérii vítězných utkání po sobě na sedm.

Viktoria Plzeň B - TJ Klatovy   0 : 1  (0 : 1)

Karel Zedek

Viktorka začala náporem a hned ve druhé minutě po rohu hlavičkoval těšně vedle Belan. Mírnou převahou domácích  opět potvrdil ve 12.min Rešetář, když se prokličkoval až do vápna hostů, ale tady již nestačil přesně přihrát. V 16.min se dostali domácí do přečíslení čtyři na dva, ale svou akci nedotáhli do konce. Ve 23.min se ke slovu dostali i Klatovští, ale Javůrkova prudká rána byla blokována zhuštěnou obranou před brankou domácích. Ve 27.min po velkém závaru před brankou hostů zachoval chladnou hlavu Viktora, vyvezl míč, ve středu hřiště ho přihrál na Janka, který ho dál posunul na levou stranu na Zedníka, který po rychlém brejku prostřelil vybíhajícího Krbečka a otevřel skóre utkání. Do konce poločasu opět domácí tlačili, ale dokázali trefit už pouze tyč Míčkovi branky.
Do druhého poločasu nastoupili klatovští velmi dobře a ve hned v úvodu zahodil dvě velké šance Voborník, když  levé strany mířil vždy těsně vedle branky domácích. Plzeň ve snaze vyrovnat  zatlačila Klatovy na jejich půli, ale v cestě jí stála dobře organizovaná obrana. V 61.min se na velkém vápně dostal k míči Knakal a mířil těsně vedle branky Míčky. V 65.min neproměnil největší šanci Klatov ve druhé půli Vonášek, který dostal pěknou přihrávku za obranu, dostal se sám před brankaře, ale ten mu jeho obhození vypíchnul špičkou nohy. Do konce utkání si Klatovy pohlídaly všechny  protiútoky i standardní situace  Plzně a těsné vítězství již nepustily.

Branka : 27.min Zedník
Rozhodci : Votík Tomáš
Divaku : 200. ŽK 2:0.
Sestava Klatov:Míčka Karel-Poslední Milan,Viktora Michal,Javůrek Roman- Janek Adam (80.Verner),Vonášek Roman,Bečka Zdeněk,Kopp Petr,Zedník Václav-Skála Zdeněk (46.Hovorka), Voborník Petr(90.Bušta)